REKRYTERINGSFAMILJEN

Här har ni oss - familjen rekrytering. Här hittar ni alla oss som jobbar internt på Chalmers Rekrytering. Ett härligt team bestående av studenter från både Chalmers och Göteborgs universitet, som arbetar både strategiskt och operativt med att leverera resultat som ger chalmerister meriterande arbetslivserfarenhet samt  företag och skolor kvalitativa rekryterings- och bemanningstjänster.

Alfons hemsida

Alfons Andreasson

VD | +46 (0)  700 90 06 38
alfons.andreasson@chalmersrekrytering.se

Amelie hemsida

Amelie Nordh

Projektledare | +46 (0) 73 917 12 17
amelie.nordh@chalmersrekrytering.se

Markus hemsidan

Marcus Kamienny

HR-ansvarig | +46 (0) 72 982 59 85
marcus.kamienny@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ emil

Emil Bjärehäll

Vikariepoolen| +46 (0) 706 10 59 10
emil.bjarehall@chalmersrekrytering.se

Alicia hemsida

Alicia Francke

Kommunikationsansvarig| +46 (0) 738 07 40 10
alicia.francke@chalmersrekrytering.se

haff testar vitt

Sebastian Hafström

Vice VD| +46 (0) 700 90 45 04
sebastian.hafstrom@chalmersrekrytering.se

sharoo hemsida

Shahrooz Forouhan

Projektledare| +46 (0) 70 468 97 24
shahrooz.forouhan@chalmersrekrytering.se

karin svartvit

Karin Forsmark

HR-generalist| +46 (0)  73-241 32 66
karin.forsmark@chalmersrekrytering.se

Felicia hemsida

Felicia Niklasson

Vikariepoolen| +46 (0) 76 316 15 71
felicia.niklasson@chalmersrekrytering.se

louise hemsidan

Louise Hermelin

Kommunikatör | +46 (0) 709 21 59 33
louise.hermelin@chalmersrekrytering.se

Jonathan svartvit

Jonathan Gabrielsson

Team Leader | +46 (0)70-340 71 78
jonathan.gabrielsson@chalmersrekrytering.se

William johansson svartvit

Alexander Vannas

Projektledare | +46 (0) 72-002 05 50
alexander.vannas@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ maria

Maria Jacobsson

HR-generalist| +46 (0)  73-906 46 02
maria.jacobsson@chalmersrekrytering.se

joel hemsida

Joel Andersson

emilia hemsidan

Emilia Sandberg

Kommunikatör| +46 (0) 708 78 51 26
emilia.sandberg@chalmersrekrytering.se