REKRYTERINGSFAMILJEN

Här har ni oss - familjen rekrytering. Här hittar ni alla oss som jobbar internt på Chalmers Rekrytering. Ett härligt team bestående av studenter från både Chalmers och Göteborgs universitet, som arbetar både strategiskt och operativt med att leverera resultat som ger chalmerister meriterande arbetslivserfarenhet och företag kvalitativa rekryterings- och bemanningstjänster.

porträtt_anställd_ andrea

Andrea Eriksson

VD | +46 (0) 700 90 06 38
andrea.eriksson@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ Julia O

Julia Ortheden

Systemutvecklare | +46 (0) 738 72 65 15
julia.ortheden@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ maximilian

Maximilian Schultz

Projektledare | +46 (0) 736 33 29 43
maximillian.schultz@chalmersrekrytering.se

Johanna version 2

Johanna Bengtsson

HR-ansvarig | +46 (0) 700 63 29 55
johanna.bengtsson@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ Niklas

Niklas Lindström

Vice VD | +46 (0) 700 90 45 04
niklas.lindstrom@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ Karl

Karl Lindell

Team Leader | +46 (0) 768 93 64 79
karl.lindell@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ stefan

Stefan Vukman

Projektledare | +46 (0) 704 06 36 37
stefan.vukman@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ kajsa

Kajsa Väringer

HR-generalist | +46 (0) 704 95 45 73
kajsa.varinger@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ Sebastian-1

Sebastian Hafström

IT-ansvarig | +46 (0) 730 94 35 67
sebastian.hafstrom@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ Johan

Johan Wennerbeck

Team Leader | +46 (0) 703 17 82 07
johan.wennerbeck@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ max

Max Horttanainen

Projektledare | +46 (0) 730 91 07 17
max.horttanainen@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ Julia_T

Julia Tänzer

Kommunikatör | +46 (0) 730 94 98 16
julia.tanzer@chalmersrekrytering.se