REKRYTERINGSFAMILJEN

Här har ni oss - familjen rekrytering. Här hittar ni alla oss som jobbar internt på Chalmers Rekrytering. Ett härligt team bestående av studenter från både Chalmers och Göteborgs universitet, som arbetar både strategiskt och operativt med att leverera resultat som ger chalmerister meriterande arbetslivserfarenhet samt  företag och skolor kvalitativa rekryterings- och bemanningstjänster.

IMG_4453

Alfons Andreasson

VD | +46 (0)  700 90 06 38
alfons.andreasson@chalmersrekrytering.se

IMG_4426

Amelie Nordh

Team leader | +46 (0) 73 917 12 17
amelie.nordh@chalmersrekrytering.se

IMG_4415

Lejla Crnic

Projektledare | +46 (0) 72 027 18 43
lejla.crnic@chalmersrekrytering.se 

IMG_4448

Jonatan Holmström

IT-ansvarig| +46 (0) 70-984 36 22
jonatan.holmstrom@chalmersrekrytering.se

IMG_4438

Emil Bjärehäll

Vikariepoolen| +46 (0) 706 10 59 10
emil.bjarehall@chalmersrekrytering.se

IMG_4443

Felicia Niklasson

HR-generalist| +46 (0) 76-316 15 71
felicia.niklasson@chalmersrekrytering.se

IMG_4445

Sebastian Hafström

Vice VD| +46 (0) 700 90 45 04
sebastian.hafstrom@chalmersrekrytering.se

IMG_4457

Shahrooz Forouhan

Projektledare| +46 (0) 70 468 97 24
shahrooz.forouhan@chalmersrekrytering.se

IMG_4462

Jakob Hägg

Projektledare | +46 (0) 70-848 54 70
jakob.hagg@chalmersrekrytering.se 

IMG_4427

William Johansson Visuri

Systemutvecklare| +46 (0) 72002 05 50
william.johansson@chalmersrekrytering.se

IMG_4417

Erik Andersson

HR-ansvarig| +46 (0) 72-508 79 49
erik.andersson@chalmersrekrytering.se

IMG_4432

Anna Främst

Kommunikationsansvarig| +46 (0) 72-587 66 88
anna.framst@chalmersrekrytering.se

IMG_4430

Jonathan Gabrielsson

Team Leader | +46 (0)70-340 71 78
jonathan.gabrielsson@chalmersrekrytering.se

William johansson svartvit

Alexander Vannas

Projektledare | +46 (0) 76-844 4575
alexander.vannas@chalmersrekrytering.se

IMG_4452

Davis Bui

Projektledare| +46 (0) 70-314 59 82
davis.bui@chalmersrekrytering.se

IMG_4422

Henrik Pettersson

Systemutvecklare| +46 (0) 76-799 07 97
henrik.pettersson@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ maria

Maria Jacobsson

HR-generalist| +46 (0) 73-906 46 02
maria.jacobsson@chalmersrekrytering.se

IMG_4436

Joel Nordström

Kommunikatör| +46 (0) 76-185 86 14
joel.nordstrom@chalmersrekrytering.se