REKRYTERINGSFAMILJEN

Här har ni oss - familjen rekrytering. Här hittar ni alla oss som jobbar internt på Chalmers Rekrytering. Ett härligt team bestående av studenter från både Chalmers och Göteborgs universitet, som arbetar både strategiskt och operativt med att leverera resultat som ger chalmerister meriterande arbetslivserfarenhet samt  företag och skolor kvalitativa rekryterings- och bemanningstjänster.

thumbnail_IMG_3577

Sebastian Olsson

VD | +46 (0)  700 90 06 38
sebastian.olsson@chalmersrekrytering.se

IMG_1566

Sebastian Hafström

Vice VD| +46 (0) 700 90 45 04
sebastian.hafstrom@chalmersrekrytering.se

IMG_1555

Alexander Vannas

Team Leader | +46 (0) 76-844 45 75
alexander.vannas@chalmersrekrytering.se

IMG_4462

Jakob Hägg

Projektledare | +46 (0) 70-848 54 70
jakob.hagg@chalmersrekrytering.se 

ladda ned

Joel Schelander

Projektledare| +46 (0) 72 202 46 06
joel.schelander@chalmersrekrytering.se

Gustav

Gustav Danielsson

Projektledare | +46 (0) 76 875 62 40
gustav.danielsson@chalmersrekrytering.se

59633461_862001554139642_243902250617929728_n

Sari Alsibai

Projektledare | +46 (0) 70 799 45 05
sari.alsibai@chalmersrekrytering.se

Matilda

Matilda Augustsson

Projektledare | +46 (0) 76 183 75 05
matilda.augustsson@chalmersrekrytering.se

IMG_4448

Jonatan Holmström

IT-ansvarig| +46 (0) 70-984 36 22
jonatan.holmstrom@chalmersrekrytering.se

Tim

Tim Lindberg

Projektledare | +46 (0) 70 493 22 82
tim.lindberg@chalmersrekrytering.se

Hussein

Hussein Joudah

Systemutvecklare | +46 (0) 72 007 15 51
hussein.joudah@chalmersrekrytering.se

IMG_4422

Henrik Pettersson

Systemutvecklare | +46 (0) 76-799 07 97
henrik.pettersson@chalmersrekrytering.se

IMG_1564

Felicia Niklasson

Rekryteringsansvarig | +46 (0) 76-316 15 71
felicia.niklasson@chalmersrekrytering.se

IMG_4417

Erik Andersson

HR-ansvarig | +46 (0) 72-508 79 49
erik.andersson@chalmersrekrytering.se

59702576_2335902009799198_7717303284490305536_n

Josefine Älventorp

Kundansvarig | +46 (0) 73 666 10 23
josefine.alvenstorp@chalmersrekrytering.se

59913569_2101532023229419_1069363306705190912_n

Julia Nilsson

Kommunikationsansvarig | +46 (0) 76-849 78 98
julia.nilsson@chalmersrekrytering.se

IMG_1549

Johan Hafström

Kommunikatör | +46 (0) 70-017 12 21

johan.hafstrom@chalmersrekrytering.se

60005711_2068204673288326_7538131057221042176_n

Sanna Lautiainen

Kommunikatör | +46 (0) 79-332 64 42

sanna.lautiainen@chalmersrekrytering.se

IMG_4436

Joel Nordström

Kommunikatör| +46 (0) 76-185 86 14
joel.nordstrom@chalmersrekrytering.se