REKRYTERINGSFAMILJEN

Här har ni oss - familjen rekrytering. Här hittar ni alla oss som jobbar internt på Chalmers Rekrytering. Ett härligt team bestående av studenter från både Chalmers och Göteborgs universitet, som arbetar både strategiskt och operativt med att leverera resultat som ger chalmerister meriterande arbetslivserfarenhet och företag kvalitativa rekryterings- och bemanningstjänster.

porträtt_anställd_ andrea

Andrea Eriksson

VD | +46 (0) 700 90 06 38
andrea.eriksson@chalmersrekrytering.se

stig hemsida

Stig Svensson

Projektledare | +46 (0)
stig.svensson@chalmersrekrytering.se

Amelie hemsida

Amelie Nordh

Projektledare | +46 (0)
amelie.nordh@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ emil

Emil Bjärehäll

Vikariepoolen| +46 (0) 706 10 59 10
emil.bjarehall@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ Julia O

Julia Ortheden

Systemutvecklare | +46 (0) 738 72 65 15
julia.ortheden@chalmersrekrytering.se

louise hemsidan

Louise Hermelin

Kommunikatör | +46 (0) 709 21 59 33
louise.hermelin@chalmersrekrytering.se

niklas rätt

Niklas Lindström

Vice VD | +46 (0) 700 90 45 04
niklas.lindstrom@chalmersrekrytering.se

porträtt_anställd_ stefan

Stefan Vukman

Projektledare | +46 (0) 704 06 36 37
stefan.vukman@chalmersrekrytering.se

Markus hemsidan

Marcus Kamienny

porträtt_anställd_ maria

Maria Jacobsson

HR-generalist| +46 (0) 739 06 46 02 
maria.jacobsson@chalmersrekrytering.se

joel hemsida

Joel Andersson

Systemutvecklare| +46 (0) 
joel.andersson@chalmersrekrytering.se

emilia hemsidan

Emilia Sandberg

Kommunikatör| +46 (0) 708 78 51 26

emilia.sandberg@chalmersrekrytering.se

johan nu

Johan Wennerbeck

Team Leader | +46 (0) 703 17 82 07
johan.wennerbeck@chalmersrekrytering.se

sharoo hemsida

Shahrooz Forouhan

Felicia hemsida

Felicia Niklasson

haff testar vitt

Sebastian Hafström

IT-ansvarig | +46 (0) 730 94 35 67
sebastian.hafstrom@chalmersrekrytering.se

Alicia hemsida

Alicia Francke

Kommunikationsansvarig| +46 (0) 738 07 40 10
alicia.francke@chalmersrekrytering.se