REKRYTERINGSFAMILJEN

Här har ni oss - familjen rekrytering. Här hittar ni alla oss som jobbar internt på Chalmers Rekrytering. Ett härligt team bestående av studenter från både Chalmers och Göteborgs universitet, som arbetar både strategiskt och operativt med att leverera resultat som ger chalmerister meriterande arbetslivserfarenhet samt  företag och skolor kvalitativa rekryterings- och bemanningstjänster.

thumbnail_IMG_3577

Sebastian Olsson

VD | +46 (0)  700 90 06 38
sebastian.olsson@chalmersrekrytering.se

thumbnail_IMG_6567

Josefin Nilsson

Vice VD| +46 (0) 700 90 45 04
josefin.nilsson@chalmersrekrytering.se

IMG_1555

Alexander Vannas

Projektledare | +46 (0) 76-844 45 75
alexander.vannas@chalmersrekrytering.se

Tim

Tim Lindberg

Team Leader | +46 (0) 70 493 22 82
tim.lindberg@chalmersrekrytering.se

ladda ned

Joel Schelander

Projektledare| +46 (0) 72 202 46 06
joel.schelander@chalmersrekrytering.se

Gustav

Gustav Danielsson

Team Leader | +46 (0) 76 875 62 40
gustav.danielsson@chalmersrekrytering.se

59633461_862001554139642_243902250617929728_n

Sari Alsibai

Kommunikatör | +46 (0) 70 799 45 05
sari.alsibai@chalmersrekrytering.se

Matilda

Matilda Augustsson

Projektledare | +46 (0) 76 183 75 05
matilda.augustsson@chalmersrekrytering.se

foto hemsidan

Daniel Cullin

Kommunikationsansvarig | +46 (0) 72 325 93 00 | daniel.cullin@chalmersrekrytering.se

anneli v2

Anneli Antic

HR-Generalist | +46 (0) 70 713 33 86

anneli.antic@chalmersrekrytering.se 

IMG_4422

Henrik Pettersson

Systemutvecklare | +46 (0) 76-799 07 97
henrik.pettersson@chalmersrekrytering.se

59702576_2335902009799198_7717303284490305536_n

Josefine Älventorp

HR-Ansvarig | +46 (0) 73 666 10 23
josefine.alventorp@chalmersrekrytering.se

william svartvit.png 2

William Rådmark

HR-Generalist | +46 (0)70 581 08 33

william.radmark@chalmersrekrytering.se